KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619442

nr 1461 9442

Nutida konstnär. Blomster. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x61cm, oramad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 april 2022
kl 18:32:56